Bezoekadres
Bastionweg 40-42
4614 RM Bergen op Zoom

Activiteiten

Gehele jaar met vrije inloop:
* Herenochtend, iedere maandag 09.00 tot 12.00 uur
* Damesmiddag, iedere maandag 14.00 uur
* Damesochtend, iedere woensdag 09.30 tot 12.00 uur 
* Damesochtend, iedere donderdag 09.30 tot 12.00 uur
* Speeddate 8/9, iedere 1e donderdag vd maand, 19.30-22.00 uur
* Herenochtend iedere vrijdag 09.00-12.00 uur
* Padel 60+, iedere maandag 13.30 tot 15.30 uur
* Mix-ochtend, iedere zondag 10.00 tot 12.00 uur (ontstaan uit de nieuwe leden), let op: wel buiten de competitiedagen om.

Greenteam, iedere maandag 09.00 uur (parkonderhoud)

2019:

Maandag 28 oktober t/m vrijdag 28 maart
Start wintertrainingen
Commissie: Trainers  

22 november t/m januari 2020
Wintercompetitie zaterdag
VCL

zondag 24 november
Vrijwilligersdag
Commissie: Jubileum commissie 

2020

Maandag 28 oktober 2019 t/m vrijdag 28 maart 2020
Start wintertrainingen
Commissie: Trainers  

t/m vrijdag 25 januari 2018
Middag - Avond Wintercompetitie senioren
Commissie: Competitie 

Maandag 9 maart?
Algemene Ledenvergadering, vanaf 20.00 uur
Commissie: Bestuur 

Woensdag .. en .. maart, 14.30-15.30 uur Tennis en 15.30-16.30 uur Padel
Sjors Sportief schooltennis
Commissie: Jeugdcommissie/Tennisschool Bij Daan

Zaterdag 21 maart
Ochtend - Middag Klusjesdag
Commissie: parkbeheer  

Vrijdag 20 maart?
Avond Bridgetoernooi 
Jan Goossens, Pierre Voeten

Zaterdag 28 maart 
Openingstoernooi Sr 14.00 + Jr 10.00 uur
Commissie: WTC en Jeugdcommissie 

Zaterdag 28 maart?
Comp.bescheiden Jr+Sr afhalen tijdens openingstoernooi 14.00-17.00 uur Commissie: Ledenadministratie, VLC 

Zondag 29 maart
9.00 uur World Tour Tenniskids
Commissie: Jeugdcommissie 

Maandag 30 maart t/m vrijdag 21 augustus
Start zomertrainingen
Commissie: Trainers 

Vrijdag . t/m .. maart en . t/m .. juni 
Voorjaarscompetitie Padel
Commissie: Padel

Vrijdag 4 april t/m donderdag 4 juni
Voorjaarscompetitie senioren en geel/groen-junioren
Commissie: Gert-Jan Heeren WTC en Jeugdcommissie 

Zondag 5 april
9.00 uur World Tour Tenniskids
Commissie: Jeugdcommissie

Maandag 13 april (2e Paasdag)
9.00 uur World Tour Tenniskids
Commissie: Jeugdcommissie 

Zondag 19 april
9.00 uur World Tour Tenniskids
Commissie: Jeugdcommissie 

Zondag 17 mei
9.00 uur World Tour Tenniskids
Commissie: Jeugdcommissie 

Zaterdag 23 mei? (einde competitie 29 mei) 
18.00 uur comp.afsluiting en huldiging kampioenen, iedereen is welkom!
Commissie: WTC  

Zondag 24 mei
9.00 uur World Tour Tenniskids
Commissie: Jeugdcommissie 

Maandag 1 juni (2e Pinksterdag)
9.00 uur World Tour Tenniskids
Commissie: Jeugdcommissie

Zondag 7 juni
9.00 uur World Tour Tenniskids
Commissie: Jeugdcommissie

Vrijdag 26 t/m zondag 28 juni?  12.00 uur
Tenniskamp Junioren
Commissie: Jeugdcommissie

Zondag 28 juni?
12.00 uur Mini-Maxi Toernooi
Jeugdcommissie

Zaterdag 13 juni t/m zondag 21 juni
Bastion Open Lentebok Toernooi 30+
Commissie: Bastion Open toernooi 

Maandag 6 juli
09.30 uur Senioren Plus Dag 50+
Commissie: Ineke, Jolanda, Monique 

Zaterdag 4 juli t/m zondag 12 juli
Zoom(er)toernooi 17+
Commissie: Zoom(er)toernooi  

Dinsdag .. juli
55+ dagtoernooi heren
Commissie: 55+ Senioren 

Maandag 10 t/m vrijdag 14 augustus?
De Zoom 60+Toernooi
Commissie: Marcel Emmerink

Zaterdag .. augustus t/m zondag .. september
Clubkampioenschappen junioren 
Commissie: Jeugdzaken

Zaterdag .. en .. augustus, finales op zondag .. september
Padel-clubkampioenschappen 
Commissie: Padelcommissie 

Donderdag .. augustus t/m zondag .. september
Clubkampioenschappen senioren
Commissie: WTC 

Zondag .. september
9.00 uur World Tour Tenniskids
Commissie: Jeugdcommissie

Zondag .. september
9.00 uur World Tour Tenniskids
Commissie: Jeugdcommissie

11 september t/m 25 oktober?
Najaarscompetitie Tennis Sr, groen-Jr en Padel
Commissie: VCL-Competitie

Zondag .. september
9.00 uur World Tour Tenniskids
Commissie: Jeugdcommissie

Dinsdag 15 september
Ochtend - Middag Prinsjesdagtoernooi met Smash bij De Zoom
Commissie: 55+ 

Donderdag .. oktober
Damesdag
Commissie: Jacqueline Touw, Els Sebregts, Jeanneke Roedelof, Anita Goedschalk

Zondag .. oktober
9.00 uur World Tour Tenniskids
Commissie: Jeugdcommissie 

Zaterdag 17 oktober t/m zondag 25 oktober
Open Herfstboktoernooi 30+
Commissie: Bastion Open commissie 

Maandag 26 oktober t/m vrijdag 26 maart
Start wintertrainingen
Commissie: Trainers  

20 november t/m januari 2020
Wintercompetitie zaterdag
VCL

zondag 22 november?
Vrijwilligersdag
Commissie: Jubileum commissie 

Activiteiten